O NáS

Jinjiang honghui automobile parts manufacture co, ltd založená v roce 2003, která je vysoce nová technologická společnost s vývojem, výrobou, prodejem a servisem. We mainly produce all kinds of truck universal joint assembly and differential spider. S okupační plochou 20 akrů má společnost více než 200 zaměstnanců a podlahu 20 000 m². Roční výstup 4 miliony kusů. Jsme jedním z největších výrobců mezi vozíky univerzální společný montážní průmysl v číně.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Vlastnosti a výhody univerzálního kloubu spider kit

The spider kit universal joint is a critical component of drivetrains in a wide range of automotive, industrial, and agricultural equipment. Tento typ spojky zajišťuje flexibilitu a přenos točivého momentu a zároveň kompenzuje nesoulad mezi otáčejícími se šachtami.

2023-09-12 zobrazit více

Prozkoumat roli diferenciálních spider gears v obsazení & kované

In the realm of automotive engineering, the differential spider gears in cast & forged plays a critical role in enabling smooth turns and allowing the wheels to rotate at different speeds.

2023-09-12 zobrazit více

2023-09-07 zobrazit více

Jak správně nainstalovat univerzální kloub

Aby se zajistila konstantní úhlová rychlost rotačního pohybu a synchrónní otáčení mezi hlavními a poháněnými šachtami, je třeba kombinaci použít dvojitý křížový univerzální spoj nebo dvě jediné křížové univerzální spoje, a splňují tři podmínky;

2021-12-07 zobrazit více

Rozšířovací rukáv je konzervativním základním prvkem široce používaným v kombinaci velkých strojů v nových domácích strojích. V kombinaci kola a hřídele je spojovací rozšiřovací rukáv tlakem vznikajícím mezi obsahovými povrchy zpřísněním matice s vysokou pevností instalace bez klíče, která dokončí přenos zatížení třením.

2021-12-07 zobrazit více

zobrazit více