MEIST

Kokkuvõte Ltd asutati 2003. aastal, mis on arengu, tootmise, müügi ja teenusega kõrge uue tehnoloogia ettevõtja. Me toodame peamiselt igasuguseid veoauto universaalse ühise kokkupaneku ja diferentsiaal ämblik. 20 hektari suuruse okupatsiooniga ettevõte valdab rohkem kui 200 töötajat ja põrandad 20 000 äkra. Aastatoodang 4 miljonit tükki. Me oleme üks suurimaid tootjaid seas veoauto universaalne ühiskoostöö tööstus Hiinas.

vaata rohkem

UUDISED

Omadused ja eelised ämblik komplekt universaalne liiges

2023-09-12 vaata rohkem

Uurida diferentsiaalsete ämblike käikude rolli Cast & Forgedes

Autotehnoloogia valdkonnas, diferentsiaalne ämblik käigud Cast & Forged mängib kriitilist rolli, võimaldades sileda pöörlemine ja võimaldades rattad pöörlemine erinevatel kiirustel.

2023-09-12 vaata rohkem

Sissejuhatus diferentsiaalsetele ämblike käikudele Cast & Seos.

Erinevad ämblikud Cast & Forged on tänapäevaste autode erinevuste kriitiline osa. Erinevus mängib olulist rolli sõiduki töös, võimaldades ratastel pöörata erinevatel kiirustel, säilitades samas õige energiajaotust.

2023-09-07 vaata rohkem

Universaalse liigese paigaldamine

Tagamaks pöörleva liikumise püsikiiruse ning sünkroonpöörlemise põhi- ja pöörleva võllide vahel, kombinatsioonis tuleks kasutada kahekordset risti universaalset liigest või kaks ühekordset universaalset liiget ja vastata kolmele tingimusele;

2021-12-07 vaata rohkem

2021-12-07 vaata rohkem

vaata rohkem