אודות

חברת ג 'ינג' יאנג הונגואי ייצור חלקי רכב בע "מ הוקמה בשנת 2003, שהיא מפעל טכנולוגי חדש עם פיתוח, ייצור, מכירות ושירות. אנחנו מייצרים בעיקר כל מיני הרכבה משותפת אוניברסלית ועכביש דיפרנציאלי. עם השטח הכובש של כ-20 דונם, החברה מחזיקה יותר מ-200 עובדים, שטח של 20,000 של החברה. הפלט השנתי 4 מיליון חתיכות. אנחנו אחד היצרנים הגדולים ביותר בקרב תעשיית ההרכבה המשותפת האוניברסלית במשאית בסין.

ראה עוד

מרכז ידיעות

תכונות ויתרונות של מפרק אוניברסלי ערכת העכביש

ערכת העכביש המשותפת היא מרכיב קריטי של רכבות, במגוון רחב של ציוד רכב, תעשייתי וחקלאות. סוג זה של צימוד מספק גמישות והעברת מומנט תוך פיצוי על אי התאמה בין פירים מסתובבים.

2023-09-12 ראה עוד

לחקור את התפקיד של הילוכים עכביש דיפרנציאלי בקאסט & מזויף

בתחום של הנדסת רכב, העכביש הדיפרנציאלי בתוך גבס & זייף משחק תפקיד קריטי המאפשר סיבוב חלקים ומאפשר לגלגלים לסובב במהירויות שונות.

2023-09-12 ראה עוד

כיצד להתקין את המפרק האוניברסלי בצורה נכונה

כדי להבטיח את המהירות הזוויתית המתמדת של התנועה סיבובית ואת הסיבוב הסינכרוני בין הפירים המונעים, יש להשתמש במפרק אוניברסלי צלב כפול או שני מפרקים אוניברסליים אחד, לעמוד בשלושת התנאים;

2021-12-07 ראה עוד

סוג חדש בסיס מכני חלק שרוול הרחבה

שרוול ההרחבה הוא אלמנט בסיסי שמרני בשימוש נרחב בשילוב של מכונות עומס גדולות במכונה המקומית החדשה כיום. בשילוב של הגלגל והפיר, שרוול התפשטות צימוד הוא הלחץ שנוצר בין המשטחים המכילים על ידי הידוק אגוז בעל חוזק גבוה התקנת המפרק ללא מפתח המשלים את העברת עומס עם חיכוך.

2021-12-07 ראה עוד

ראה עוד