PAR 

Jinjiang honghui automobiļu detaļu ražošana co, ltd dibināta 2003, kas ir augsta jauna tehnoloģija uzņēmums ar attīstību, ražošanu, pārdošanu un servisu. Mēs galvenokārt ražo visu veidu kravas automašīnu universālo kopīgu montāžu un diferenciālo zirneklis. Ar aizņemšanas platību 20 akri, uzņēmumam ir vairāk nekā 200 darbinieki un grīdas 20 000 m². Gada produkcija 4 miljoniem gabalu. Mēs esam viens no lielākajiem ražotājiem starp kravas automašīnu universālā kopējās montāžas nozarē ķīnā.

skatīt vairāk

NEWS

Īpašības un priekšrocības zirnekļa komplekta universālā locītavā

Zirnekļa komplekta universālais savienojums ir kritiska piedziņas sastāvdaļa plašā autobūves, rūpniecības un lauksaimniecības iekārtu klāstā. Šāda veida sakabes nodrošina elastību un griezes momenta pārnesi, vienlaikus kompensējot neatbilstību starp rotējošām vārpstām.

2023-09-12 skatīt vairāk

Izpētīt lomu diferenciālo zirnekļa pārnesumu cast & kalti

Automobiļu inženierijas sfērā diferenciālie zirnekļa pārnesumi cast & forged spēlē kritisku lomu, ļaujot gludu pagriezienus un ļaujot riteņiem rotēt ar dažādiem ātrumiem.

2023-09-12 skatīt vairāk

Kā pareizi instalēt universālo savienojumu

Lai nodrošinātu rotācijas kustības pastāvīgo leņķa ātrumu un sinhrono rotāciju starp galveno un piedziņu vārpstu, kombinācijā jāizmanto dubultkrustu universālo savienojumu vai divus vienus krustu universālos savienojumus, un atbilst trim nosacījumiem;

2021-12-07 skatīt vairāk

Izplešanās piedurkne ir konservatīvs pamatelements, kas mūsdienās plaši tiek izmantots lielo slodzes mašīnu apvienošanā jaunajā sadzīves mašīnā. Riteņa un vārpstas kombinācijā sakabes izplešanās piedurkne ir spiediens, kas rodas starp saturošajām virsmām, pievilkjot augstas stiprības uzgriežni bezatslēgas savienojuma instalāciju, kas pabeidz slodzes pārnesi ar berzi.

2021-12-07 skatīt vairāk

skatīt vairāk