O FIRMIE 

Jinjiang Honghui Automobile Parts Manufacture Co., Ltd założona w 2003 roku, która jest przedsiębiorstwem o wysokiej technologii z rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem. Produkujemy głównie wszelkiego rodzaju uniwersalny montaż przegubu ciężarówki i pająk różnicowy. Z powierzchnią zajmującą 20 akrów firma posiada ponad 200 pracowników i powierzchnię 20 000 rzej. Roczna produkcja 4 miliony sztuk. Jesteśmy jednym z największych producentów wśród samochodów ciężarowych uniwersalny montaż przemysłu w Chinach.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Cechy i zalety uniwersalnego połączenia zestawu pająka

Przegub uniwersalny zestawu pająka jest kluczowym elementem układów napędowych w szerokiej gamie sprzętu samochodowego, przemysłowego i rolniczego. Ten typ sprzęgła zapewnia elastyczność i przenoszenie momentu obrotowego, jednocześnie kompensując niewspółosiowość między obracającymi się wałkami.

2023-09-12 Zobacz więcej

Zbadaj rolę różnicowych przekładni pająka w Cast & Forged

W dziedzinie inżynierii motoryzacyjnej różnicowe przekładnie pająka w Cast & Forged odgrywają kluczową rolę w umożliwianiu płynnych zakrętów i umożliwieniu obracania kół z różnymi prędkościami.

2023-09-12 Zobacz więcej

Jak prawidłowo zainstalować złącze uniwersalne

Aby zapewnić stałą prędkość kątową ruchu obrotowego i synchroniczny obrót między wałkiem głównym i napędzanym, należy zastosować połączenie uniwersalne z podwójnym krzyżem lub dwa jednokrzyżowe przeguby uniwersalne i spełnić trzy warunki;

2021-12-07 Zobacz więcej

Nowy typ mechanicznej części podstawy rozszerzającej rękaw

Tuleja rozprężna jest konserwatywnym podstawowym elementem szeroko stosowanym w połączeniu maszyn o dużym obciążeniu w nowych maszynach domowych. W połączeniu koła i wału, tuleja rozprężna sprzęgła jest ciśnieniem wytwarzanym między powierzchniami zawierającymi przez dokręcenie nakrętki o wysokiej wytrzymałości. Bezkluczykowa instalacja łącząca, która kończy przenoszenie obciążenia za pomocą tarcia.

2021-12-07 Zobacz więcej

Zobacz więcej