HAKKıNDA

Jinjiang honghui otomobil parçaları imalatı co, ltd geliştirme, üretim, satış ve servis ile yüksek yeni bir teknoloji kuruluştur 2003 yılında kurulmuştur. Biz esas olarak her türlü kamyon evrensel ortak montaj ve diferansiyel örümcek üretiyoruz. 20 dönümlük işgal alanı ile şirket 200'den fazla çalışanı ve 20.000 ㎡ 'lik bir döşemeye sahiptir. Yıllık üretim 4 milyon adet. Çin'de kamyon evrensel ortak montaj endüstrisi arasında en büyük üreticilerinden biriyiz.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Örümcek kiti evrensel ekleminin özellikleri ve faydaları

Örümcek kiti evrensel eklem, geniş bir otomotiv, sanayi ve tarım ekipmanlarında drivetrains kritik bir bileşenidir. Bu tip kuplaj, dönen şaftlar arasında yanlış hizalamayı telafi ederken esneklik ve tork transferi sağlar.


Döküm ve dövme diferansiyel örümcek dişlilerinin rolünü keşfedin

Otomotiv mühendisliği alanında, döküm ve dövme diferansiyel örümcek dişlileri düzgün dönüşler sağlamada ve tekerleklerin farklı hızlarda dönmesine izin vermede kritik bir rol oynar.


Evrensel eklemi doğru şekilde nasıl kurabilirim

Döner hareketin sabit açısal hızını ve ana ve tahrik şaftları arasındaki senkronize dönüşü sağlamak için, çift çapraz evrensel eklem veya iki tek çapraz evrensel eklem kombinasyon halinde kullanılmalı ve üç koşulu karşılamalıdır;


Yeni tip mekanik taban parçası genişleme kol

Genişleme kılıfı, bugün yeni yerli makinelerde büyük yük makinelerinin kombinasyonunda yaygın olarak kullanılan muhafazakar bir temel elementtir. Tekerlek ve şaft kombinasyonunda, bağlantı genleşme sleeve onu, yük transferini sürtünme ile tamamlayan anahtarsız bir bağlantı kurulumunu sıkıştırarak içeren yüzeyler arasında oluşan basınçtır.


daha fazla göster